O TWI (Training Within Industry)

TWI – Klíč ke skutečné standardizaci práce

Training Within Industry (TWI) je dynamický program praktického tréninku zlepšování základních dovedností vedoucích a všech, kdo řídí týmy. TWI je nezbytnou součástí Lean Production a dalších metod kontinuálního zlepšování včetně Toyota Production System.

Trénink probíhá přímo v provozu s okamžitým zaváděním nabytých dovedností. Tři základní moduly metody jsou nyní dostupné i pro české a slovenské firmy. Exkluzivním partnerem TWI Institute USA je společnost DMC management consulting s.r.o.

TWI, Toyota & Lean Manufacturing

Mezi lety 1950 a 1960 použila TWI společnost Toyota ke školení svých zaměstnanců jako součást vyvíjeného programu Toyota Production System – prvního programu Lean Manufacturing na světě. TWI je integrálním prvkem metod Kaizen, Continuous Improvement (Neustálé zlepšování) a Standard Work (Standardní práce).

Jako stále živá a široce používaná metoda v Japonsku se TWI vrátila do USA, kde nové generace manažerů objevují její klíčovou roli pro zvyšování produktivity. Různá odvětví (zdravotnictví, stavebnictví, výroba) na celém světě využívají moderní benefity tohoto osvědčeného a nedávno znovu oživeného programu.

Přínosy metodologie TWI

  • Standardizace práce
  • Zvýšení produktivity a kvality
  • Rychlejší zaškolování
  • Bezpečnost práce
  • Zlepšení disciplíny
  • Řešení problémů
TWI
DMC
TWI
TWI
Generální partnerPartnerHlavní mediální partnerPartner
Aramark Emerson Ekonom Education